KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14576221
nr 1457 6221
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1800-tal. Olja på duk, 23x26cm, yttermått inklusive ram: 37x42cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 28 mars 2022
kl 18:38:08
300 kr
400 kr
500 kr
600 kr
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
6